Holidays Tracker

Tracking Holidays

Negeri Sembilan (Malaysia) Public Holidays 2013

Check the list of 2013 public holidays in the Malaysian State of Negeri Sembilan.
Get dates for Hari Keputeraan Yang di-Pertuan Besar Negeri Sembilan, Hari Thaipusam, Tahun Baru Cina (Hari Kedua), Hari Pekerja, Hari Wesak, Hari Keputeraan Seri Paduka Baginda Yang di-Pertuan Agong, Israk dan Mikraj, Hari Raya Puasa (Hari Kedua), Hari Kebangsaan, Hari Malaysia, Hari Raya Qurban, Hari Deepavali, Awal Muharam (Maal Hijrah), Hari Krismas in year 2013.

[myadsense]

Negeri Sembilan – Public Holidays 2013

Month Day Week Day Holiday
January 1 Tuesday Tahun Baru 2013
January 14 Monday Hari Keputeraan Yang di-Pertuan Besar Negeri Sembilan
January 24 Thursday Hari Keputeraan Nabi Muhammad S.A.W. (Maulidur Rasul)
January 27 Sunday Hari Thaipusam
February 10 Sunday Tahun Baru Cina
February 11 Monday Tahun Baru Cina (Hari Kedua)
May 1 Wednesday Hari Pekerja
May 24 Friday Hari Wesak
June 1 Saturday Hari Keputeraan Seri Paduka Baginda Yang di-Pertuan Agong
June 6 Thursday Israk dan Mikraj
August 8 Thursday Hari Raya Puasa *
August 9 Friday Hari Raya Puasa (Hari Kedua) *
August 31 Saturday Hari Kebangsaan
September 16 Monday Hari Malaysia
October 15 Tuesday Hari Raya Qurban *
November 2 Saturday Hari Deepavali *
November 5 Tuesday Awal Muharam (Maal Hijrah)
December 25 Wednesday Hari Krismas

*Dates subject to change

Source : Official Government Holidays Schedule

Calendar : 2013 Malaysia Holidays Calendar

Holidays Tracker © 2020
free
web stats